YETİŞKİN AIKIDO

YETİŞKİNLERE AİKİDO DERSLERİMİZ

Yıllarca hayat içinde pek çok zorluklarla karşılaşmış, hayatın içinde pişmiş, tecrübesi üst düzey de ve algıları gelişmiş bir yetişkin. Sanırım bu hepimize dokundu. Hayatın ta kendisi olan disiplin sanatları pek çok bakış tarzınızı derinleştirip, ihtiyaçlarınıza daha kısa zaman içerisinde ulaşmanızı sağlayacaktır. Şimdi sıklıkla karşılaştığımız boşa geçen zamanlar ve keşkeler! Bunun için kusura bakmayın kabahati kendimizde aramalıyız...

Neden her konuyu derinlemesine incelemeden yıllarımızı heba ediyoruz. Lütfen bu konuyu hayatın her noktasına taşımamız gerektiğini unutmayalım. Anne, baba, öğretmen yada her hangi bir önemli mevkii de görevde bulunmamız, yanlışlık yapamayacağımız manasına gelmez. İhtiyaçlarınızı belirlemek en birinci önceliğimiz olmalıdır.

Koppo dojo işte bu bütün bu kriterleri sizin bir tek şansınız olduğunu düşünerek size kaliteli ve geçerliliği olan ve zaman kaybetmeyeceğiniz, bir eğitim hayatı sunmaktadır. Yaşınız 25, 40, 60, 70 farketmez...  Biriktirdikleriniz çok değerli ve anlamlı. Bu beden değerli ve en iyi uyumu öğrenmeye hazır.

Yetişkin Aikido Ders Saatlerimiz: 

Salı, Perşembe 19:30-21:00
rss